logo

خانه > سرگرمی > رادیو و تلویزیون

پخش مستقیم شبکه جهانی جام جم 3 سیما، پخش زنده کانال جام جم 3 ایران

پخش زنده و مستقیم شبکه جام جم 3 ایران(شبکه jjtv) پخش آنلاین کانال جام جم سه سیما

کانال جام جم 3

كانال جام جم سه در تاريخ 9 خرداد 1381 تاسیس شده است. در مجموع سياست كلي كانال پوشش مناطق آسيا و اقيانوسيه و كانال آسيا و با در نظر گرفتن 2 نقطه مهم جهت پخش برنامه ها تعريف شده است.
1- به افق سيدني (استراليا)
2- به افق دهلي نو (هند)
بنابراین ساعت پخش برنامه ها از جمله سريال ها، سينمايي‌ها، مستندها، ورزشي ها و ... بر اساس وقت محلی سيدني و دهلي تنظیم می شود.
مهمترين فعاليتهاي گذشته مورد توجه مخاطبان
در خصوص پخش سريالها، فيلمهاي سينمايي، مستند ما در خصوص ايران شناسي بوده است.
مهمترين فعاليتهاي آينده براي آگاهي مخاطبان
تنوع برنامه ها از جمله پخش زنده مسابقات ورزشي ، افزايش حجم برنامه هايي با موضوع معارف اسلامي و افزايش زمان و تنوع برنامه هاي كودك و نوجوان خواهد بود.

اگر پخش زنده(باکس بالا) در مرورگر شما باز نشد از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.

فرکانس کانال جام جم 3

ماهواره ایران ست (بدر 5) آسیاست 5 آسیاست 3S اینتل ست 902 اپتوس D2
فرکانس (MHz) 12303 3660 12352 11555 12581
نرخ سمپل (S.R) 27500 27500 30000 27500 22500
پلاریزاسیون افقی عمودی عمودی عمودی افقی
FEC
3
--
4
3
--
4
3
--
4
3
--
4
3
--
4
درجه 26 درجه شرقی 100.5 درجه شرقی 105.5 درجه شرقی 62 درجه شرقی 152 درجه شرقی
قالب تصویری MPEG2 (DVB-S)        

فهرستی از برنامه های کانال 3 جام جم 3

مستندایران
.ساخت این مجموعه از سال ۱۳۸۰ آغاز شده است و تولید قسمت‌های مختلف آن هم چنان ادامه دارد. تاکنون تعداد زیادی شهر هاو استان هادر این چندساله میزبان «مستند ایران» شده‌اند که عبارتند از تهران‌، کاشان‌، تخت جمشید‌، شیراز،‌ قم‌، یزد،‌ کرمان‌، لرستان‌، اردبیل،‌ فارس و مشهد. «مستند ایران» به زیبایی‌های هرکدام از این استان‌ها و شهرها در قاب فیلمبرداری زمینی و هوایی پرداخته است.     
مستند"رنج و ترنج"
رحمان حقیقی کارگردان این مستند دراین باره گفته است : این مستند بر اساس زندگی پدرم قاسم حقیقی یکی از نقاشان پیشکسوت استان فارس ساخته شده است. حقیقی از نقاشان "باغ ارم" و "باغ عفیف‌آباد" شیراز بوده. تصویربرداری این مستند 25 دقیقه‌ای را رضا موسوی برعهده داشته است. حقیقی کارگردانی مستندهای"من، زخمه‌ها و نغمه‌‌ها"،" پرچم حقیقت"، "روح زیبا"، "عبور از نتهای سوخته" و... را برعهده داشته است.     
مجموعه تلویزیونی خوش نشینها
آفاق همراه دانیال پسرش و سارا دخترش از سفر برمی‌گردند. دلهره از زمانی شروع می‌شود که اردشیر همسر آفاق که قرار بوده است به استقبال آنها بیاید نیامده است. آنها به ناچار با تاکسی به خانه می‌روند اما متوجه می‌شوند که اردشیر در آنجا هم نیست.صدری دوستش هم از محل اردشیر اظهار بی‌اطلاعی می‌کند. آرام‌آرام مفقود شدن اردشیر برای خانواده‌اش ماجراهایی می‌‌آفریند که اتفاقات سریال خوش‌نشین‌ها را رقم می‌زند..     
کیمیای خاک
این برنامه تاریخی- فرهنگی پیشنیه مساجد یزد را با تحلیل کارشناسانه از جنبه نقش و نگارهای کارشده و ساخت آنها جلوی دوربین می‌برد.«کیمیای خاک» با هدف معرفی آثار تاریخی - فرهنگی و آشنایی مخاطبان با این مساجد در هر برنامه مساجدی چون مسجد جامع کبیری یزد، مسجد ابر کوه و مسجد ملا اسماعیل و... را به کارگردانی عبدالحمید بقائیان به تصویر می‌کشاند.     
روزانه
در مجله تصویری روزانه بخشهای متنوع و آموزنده ای گنجانده شده و سعی بر این است تا با تلفیق بخشهای آموزشی با بخشهای سرگرمی دقایق پرباری را برای مخاطبان تهیه و تدارک دیده می شود.     
مستند جام جم
در این برنامه تولیدات مستند فاخر و مطرح داخلی معرفی و مورد بررسی قرار می گیرند. مجری و کارشناسان برنامه ضمن بیان مشخصات اثر، ویژگی ها و برجستگی های آن را بر شمرده و نسبت به ارائه بیوگرافی کارگردان برنامه اقدام می نماید.     
تیراژه
پنجره ای رو به خوشبختی - کتاب دا-آشپزخانه مستند -موسیقی تصویر و بخش های متنوع دیگر از مهمترین بخش های مجله صبحگاهی تیراژه است     
مستند جام جم
این برنامه نگاهی به آثار مستند ایران دارد دراین برنامه از آثار کارگردانان مطرح و برجسته کشور تصاویر مستند در خصوص ایران تهیه و پخش میشو د این برنامه ازسه شبکه جام جم درروز های جمعه هر هفته پخش می شود     
«آب و رنگ»
برنامه «آب و رنگ» برنامه آموزش است که در آن استاد «محمود سمندریان» مدرس و نقاش آبرنگ، روند خلق یک تابلوی آب رنگ را به نمایش می گذارد.     
دستان
ساختار برنامه دستان براساس ‏گفت‌وگو با مهمان برنامه که از ‏دست‌اندرکاران و اهالی موسیقی ‏است به همراه اجرای سیدعباس ‏سجادی طراحی شده است و در ‏لابه‌لای این گفت‌وگوها آیتم‌های ‏مختلف برنامه پخش می‌شود     
مسابقه از کی بپرسم
مسابقه ای است که درآن 14 نفر به سوالاتی درحوزه های معلومات عمومی ، مسایل اجتماعی، اقتصادی ،تاریخی و...جواب می دهند .در ابتدای هر مسابقه شرکت کنندگان 30 امتیاز مثبت و یک بسته 100000 امتیازی دارند .     
سریال زمانه
این سریال قصه‌ای اجتماعی دارد و داستانش حول محور دو جوان می‌گذرد که با کارهای خود اتفاقات اصلی سریال را رقم می زنند؛ پسر جوانی به نام بهزا (حمید گودرزی) که عموی پولداری به نام حسام (حسین محجوب) دارد، قرار است با دخترعموی خود ارغوان (پریناز ایزدیار) ازدواج کند، اما رازی برای او برملا می شود که زندگی اش را دچار تغییراتی می‌کند.     
"معرفت" از شبکه جهانی جام جم
برنامه ترکیبی معرفت با اجرای دکتر اسماعیل منصوری اجرا شده که پس از خواندن ابیاتی از شعرای مختلف این اشعار توسط استاد دینانی میهمان برنامه تفسیر می شود     
سمت خدا
برنامه ای است گفتگو محور با محوریت بررسی آیات قرآنی مجری این برنامه آقای نجم الدین شریفی است و در هربرنامه کارشناس مذهبی حضور دارد     
"گل آوا" از شبکه جهانی جام جم
آوانماهاي شاد با خوانندگان مختلف     
نود
برنامه نود یکی از برنامه های تولیدی شبکه سه سیما است که با محوریت موضوعات فوتبال وبا اجرای عادل فردوسی پور همه هفته از شبکه جام جم پخش می شود دراین برنامه بخش های زیر وجود دارد     
مشاعره
دراین برنامه بخش های مختلفی ازجمله مشاعره سنتی، مشاعره موضوعی، سرایش یا انتخاب شعر، اصلاح بیت های نامنظم ، مشاعره سرعتی درنظر گرفته شده است که با اجرا و کارشناسی دکتر اسماعیل آذر به بینندگان ارائه می شود     
چهره های ناشناخته ایران
«چهره ناشناخته ایران» حول سه محور تاریخ ، جغرافیا و مردم شناسی است و پدیده های ناشناخته ایران را به مردم معرفی می کند.     
مستند ایران ما
مستند های فاخر تولید شده در مراکز استانها از جمله گوهرین خاک مرکز کرمان که در خصوص بافت جانوری طبیعی وگیاهی و مناطق گونانون این استان اشاره میکند     
اردیبشت ویژه بانوان
این برنامه به دنبال احساس نیاز عمیق به وجود یک برنامه تخصصی در حوزه مسائل زنان طراحی و تولید می‏‌شود تا پاسخگوی درخواست‌های بخش مهمی از مخاطبان شبکه (زنان فرهیخته واهل اندیشه) باشد.     
"خنده بازار" از شبکه جهانی جام جم
نام کارگردان:علی شب خیز تهیه کننده : فرید شب خیز بازیگران: شهاب عباسی - آرش میر احمدی - کوروش معصومی - یزدان فتوحی     
رادیو هفت
«رادیو هفت» برنامه ای ترکیبی است که تلاش می‌کند لحظاتی آرام و پر از خاطره‌ای را برای مخاطبان خود فراهم کند. در این برنامه بخش‌های گوناگونی مانند پخش موسیقی آرام، قصه‌خوانی، گفت‌و‌گو دربارۀ موضوعات مرتبط با آرامش... درنظر گرفته شده است.     
سریال" کلاه پهلوی " یکشنبه ها 19:00 سیدنی
بازیگران: یک ایرانی تحصیل‌کرده در فرانسه پس از ازدواج با دختر مستشارالدوله و عضویت در لژ فراماسونری به ایران مراجعت کرده و از طریق توصیه فرماندار شهرستان کوچکی چون ساوه مامور اجرای فرمان کشف حجاب در آن شهرستان می‌شود و به کمک خوانین و شخصیت‌های ذی نفوذ شهر طرح و برنامه‌ریزی می‌کند ولی میرزا رضا تدین بازاری معتمد مردم مقابل او جبهه می‌گیرد و ...

© Copyright 2013 Linkdoon. Designed And Developed By Phpnevis.com